Projekt Symbian

W wyniku niesamowitego rozwoju technologii w dzisiejszym telefonie znajduje się komputer, którego możliwości wielokrotnie przewyższają możliwości komputerów stacjonarnych używanych kilkanaście lat temu. Miliony ludzi stało się właścicielami sprzętu, do którego możemy załadować programy pozwalające na realizację różnych funkcji od najprostszych gier do zaawansowanych programów nawigacji GPS.

Tak duża rzesza klientów spowodowała niesamowity rozkwit firm produkujących oprogramowanie dla masowego klienta, często można je kupić dosłownie za kilkanaście złotych. Niestety w tym zalewie różnego softwaru czasami trudno znaleźć programy realizujące funkcje potrzebne niewielkiej grupie osób. Z jednej strony wynika to z małego wolumenu sprzedaży, z drugiej strony jest to związane z tym, że często takie programy są trudne do realizacji ze względu na ograniczenia nakładane przez dostępne zasoby sprzętowe lub system operacyjny.

Tą niszę rynkową postanowiła zagospodarować nasza firma poprzez rozpoczęcie projektu zmierzającego to tworzenia oprogramowanie, którego funkcjonalność nie jest dostępna na rynku, a potencjalnie może być potrzebna pewnemu gronu użytkowników. Chcąc umożliwić zapoznanie się potencjalnych klientów z możliwościami oprogramowania, każdy program posiada swoją wersję darmową/demontracyjną, która pozwala na zapoznanie się z możliwościami programów.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą umieszczoną na stronach naszego serwisu.

Zubek Electronics
Symbian Project